Düğüne doğru - Beyazgelin

Beyaz Gelin
İçeriğe git
Düğüne doğru
Son derece gergin ve heyecanlı olduğunuzu biliyoruz. Sadece birkaç gün sonra hayatınızın aşkına "evet" diyecek ve bir ömür boyu sürecek evlilik yaşamınıza başlayacaksınız.
Düğün gününüz neredeyse geldi ve son işlerinizi tamamlamalısınız. Düğün günü tatsız süprizlerle karşılaşmamanız için bu yazı yararlı olacaktır.


Düğüne doğru
Düğün hazırlıkları
Sadece birkaç gün içinde düğün planlamanızdaki son işlemlerin üzerinden geçebilirsiniz ve yapılacaklar listesini tamamlayabilirsiniz. Acaba ayakkabı almadan önce ablanızın hiç giymediği beyaz ayakkabıyı bir denese miydiniz? Müzisyenlerle görüşmeniz iyi olur muydu? Balayı rezervasyonunuz ne durumdaydı? Acaba atladığınız bir şey var mıydı? vb. kafanızı meşgul eden ve uykularınızı kaçıran pek çok detay var. Sizin yerinize düşündük ve son hafta mışıl mışıl uyumanız ve en güzel gelin olmanız için bu listeyi hazırladık. Sizin arkadaşlarınızla düğününüz hakkında tatlı tatlı sohbet edip kahvenizi yudumlamanızı, nişanlınızla sayılı nişanlılık günlerinizi romantizm ile geçirmenizi istiyoruz.
Çoğu gitti azı kaldı ve şimdi rahatlamak, anların tadını çıkarmak, kendini şımartmak ve eğlenmek zamanı.


Düğün hazırlıkları

IŞILTILI BİR GÖRÜNÜM İÇİN
Makyaj pudrası seçimi ve doğru kullanımı önemlidir. Kılavuzumuza bir göz atın...
Düğün hazırlıkları

Gelin'e özel herşey burada
Bizi sosyal medyadan takip edin. Yenilikler, indirim ve kampanyalardan ilk siz haberdar olun...

   0552 420 55 35
İçeriğe dön