Gelin olmak - Beyazgelin

Beyaz Gelin
İçeriğe git
Gelin olmak nasıl bir duygu
Gelin olmak
Her gelin mutlu olmayı hak eder. Yeni kurulacak mutlu bir yuvanın ilk adımını atarken gelin olmak, tamamen size özel olmalı.
ŞİMDİ BUNU PLANLAMAYA BAŞLAMANIN EN İYİ ZAMANI.
Gelin olmak
Gelin olmak için geçirilen süreç, stres, telaş ve belki kızgınlık yaratabilir. Bunlar tamamen doğal duygular, rahat olun. Belki de hayatınızda bir kez yaşayacağınız bu süreci sağlıklı bir şekilde yürütmek tamamen sizin ellerinizde.

Pek çok gelin adayı, evlilik öncesi, gelin olmak için hazır olup olmadığını kendine sorar. Bu durumu normal karşılamak lazım. Düğün öncesi biriken detaylar birer yük olarak karşınıza çıkar ve bu durum şüphe duymanıza, belki karasızlığa sebep olabilir. tamamen insani duygular içeren bu durum karşısında sakin olmaya çalışmalısınız. Bu süreci avantaja çevirip, keyif almak sizin elinizde. Nasıl mı? Birlikte inceleyelim...
Duygusal, maddi yada ailesel sebepler... Bu sebeplerin tümü birarada olabileceği gibi, bir tanesi bile sizi yeterince stres altına almaya yetecektir. Pek çok gelin adayı sizinle aynı durumda endişenlenmeyin.
Bu stresli süreci yaşarken kesinlikle yalnız kalmayın, Nişanlınız ile tüm süreci paylaşın. Bir elin nesi var, iki elin sesi var. Düğün öncesi oluşabilecek sorunları birlikte daha kolay aşabileceğinizden emin olabilirsiniz.
Nişanlılık, sadece gelin olmak için geri sayım dönemi değildir, bu süreci keyifli ve pozitif kullanmak sizin elinizde. Daha önce hiç sorun olmayan konular, bu dönemde birer problem olarak karşınıza çıkabilir, buna hazırlıklı olun. Herşeyi açık yüreklilikle konuşmak, belki ara sıra tartışmak, sorunların daha fazla büyümeden çözülmesi için bazen gereklidir. "Evlendikten sonra söylerim, şimdi tatsızlık çıkmasın" gibi düşüncelerden sıyrılın. Bu tür davranışlar sizi ve ilişkinizi olumsuz yönde etkiler.
İyi bir planlama yapın, gerekirse profesyonllerden destek alın. Düğün ve sonrası için yapacağınız her planı artık 2 kişi için yapmalısınız. Tek başına kazanmak yada kaybetmek yok, artık kazanç da kayıp da iki kişi için var.







Düğün veya özel bir davet için takı alışverişine gitmeden pırlanta seçimi konusunda bilmeniz gerekenler.
DETAYLAR
Gelin'e özel herşey burada
Bizi sosyal medyadan takip edin. Yenilikler, indirim ve kampanyalardan ilk siz haberdar olun...

bilgi@beyazgelin.com
   0552 420 55 35
İçeriğe dön